Sitemize dair tüm soru, fikir ve düşünceleriniz için [email protected] adresine e-posta atabilirsiniz.


 

Sitemizden ürün sipariş etmenin temel adımları:

• Beğendiğiniz ürünlerden dilediklerinizi seçin.
• Birden çok ürün siparişi verebilirsiniz.
• Kredi Kartı, Havale ya da Kapıda ödeme seçeneklerinden biri ile ödeme sürecini tamamlayın.
• Siparişinizi onaylayın. Sipariş onayınız e-posta olarak tarafınıza yollanacaktır.
• Göz açıp kapayıncaya kadar, siparişiniz elinizde! 

Kullanım Koşulları
 

MADDE 1 – KULLANIM KOŞULLARI

1.1. Bu web sitesini (www.kehribarsepeti.com kısaca “Kehribar Sepeti'' olarak anılacaktır) kullanmak için lütfen aşağıda yazılı koşulları okuyunuz. Bu Kehribar Sepeti’nde sunulan hizmetlerden yararlananlar veya herhangi bir şekilde www.kehribarsepeti.com 'a erişim sağlayan her gerçek ve tüzel kişi aşağıdaki kullanım koşullarını kabul etmiş sayılmaktadır.
1.2. Kehribar Sepeti’nin yasal sahibi By Galata Tek. San. Tic. Ltd. Şti. olup, www.kehribarsepeti.com üzerinde her türlü kullanım ve tasarruf yetkisi Kehribar Sepeti ekibine aittir.
1.3. İşbu kullanım koşullarını www.kehribarsepeti.com ekibi (Kısaca “Kehribar Sepeti” olarak anılacaktır) gerektiği zaman değiştirebilir ancak bu değişiklikler düzenli olarak www.kehribarsepeti.com 'da yayınlanacak ve aynı tarihten itibaren geçerli olacaktır.
1.4. www.kehribarsepeti.com hizmetlerinden yararlanan ve www.kehribarsepeti.com ’a erişim sağlayan her gerçek ve tüzel kişi, Kehribar Sepeti tarafından işbu kullanım koşulları hükümlerinde yapılan her değişikliği, önceden kabul etmiş sayılmaktadır.
1.5. Kehribar Sepeti, bu www.kehribarsepeti.com ’da yer alan veya alacak olan bilgileri, formları ve içeriği dilediği zaman değiştirme hakkını saklı tutmaktadır.


MADDE 2 – TANIMLAR

2.1. SİTE: Kehribar Sepeti tarafından belirlenen çerçeve içerisinde çeşitli hizmetlerin ve içeriklerin sunulduğu çevrimiçi (on-line) ortamdan erişimi mümkün olan web sitesidir.
2.2. KULLANICI: Kehribar Sepeti, internet sitesini alışveriş yaparak ya da alışveriş yapmaksızın ziyaret eden kişidir.
2.3. LİNK: keribarsepeti.com üzerinden bir başka web sitesine, dosyalara, içeriğe veya başka bir web sitesinden kehribarsepeti.com ’a, dosyalara ve içeriğe erişimi mümkün kılan bağlantıdır.
2.4. İÇERİK: kehribarsepeti.com ’da ve/veya herhangi bir web sitesinden yayınlanan veya erişimi mümkün olan her türlü bilgi, dosya, resim, program, rakam, fiyat vb. görsel, yazınsal ve işitsel imgelerdir.
2.5. WEB SİTESİ KULLANIM KOŞULLARI: www.kehribarsepeti.com vasıtasıyla sunulmakta olan ticari ve kişiye özel nitelikteki hizmetlerden yararlanacak gerçek ve/veya tüzel kişilerle Kehribar Sepeti internet sitesi arasında elektronik ortamda akdedilen işbu sözleşmedir.
2.6. KİŞİSEL BİLGİ: Kullanıcının kimliği, adresi, elektronik posta adresi, telefon numarası, IP adresi, kehribarsepeti.com ’un hangi bölümlerini ziyaret ettiği, domain tipi, browser tipi, ziyaret tarihi, saati vb. bilgilerdir.


MADDE 3 – HİZMETLERİN KAPSAMI

3.1. Kehribar Sepeti internet sitesi, www.kehribarsepeti.com üzerinden sunacağı hizmetler genel itibariyle Tüketici Hukuku mevzuatında tanımlanan elektronik ticaretten ibarettir.
3.2. Kehribar Sepeti internet sitesi, www.kehribarsepeti.com üzerinden vereceği hizmetler sınırlı sayıda olmamak üzere; Kehribar Sepeti adresinde satışa sunulan ürünlerin; KULLANICI tarafından bedeli ödendikten sonra, stok durumunun müsait olması halinde yani sözleşmenin satıcıya yüklediği; malın teslim edilmesi borcunun ifa edilebilir olması durumunda; taahhüt edilen sürede malın müşteriye kargo firması tarafından Kehribar Sepeti adına ayıpsız olarak teslimidir.
3.3. Kehribar Sepeti, www.kehribarsepeti.com üzerinden sunacağı hizmetlerin kapsamını ve niteliğini belirlemekte tamamen serbest olup, hizmetlere ilişkin olarak yapacağı değişiklikleri www.kehribarsepeti.com 'da yayınlamasıyla yürürlüğe koymuş addedilir.
3.4. www.kehribarsepeti.com bünyesinde sunulacak hizmetlerden yararlanabilmek için kullanıcıların Kehribar Sepeti tarafından belirlenecek ve www.kehribarsepeti.com ’un ilgili bölümünün içeriğinde belirtilecek özellikleri taşıması gereklidir. Kehribar Sepeti, bu özellikleri belirlemekte tamamen serbest olup, özelliklere ilişkin olarak yapacağı değişiklikleri www.kehribarsepeti.com ’da yayınlamasıyla yürürlüğe koymuş addedilir.


MADDE 4 – GENEL HÜKÜMLER

4.1. www.kehribarsepeti.com  üzerinden, Kehribar Sepeti kendi kontrolünde olmayan ve başkaca üçüncü kişilerin sahip olduğu ve işlettiği başka web SİTE’lerine ve/veya başka içeriklere link verilebilir. Bu linkler KULLANICI’lara yönlenme kolaylığı sağlamak amacıyla konmuş olup herhangi bir web sitesini veya o siteyi işleten kişiyi desteklememektedir. Link verilen web sitesinin içerdiği bilgilere yönelik herhangi bir türde bir beyan veya garanti niteliği taşımamaktadır. www.kehribarsepeti.com üzerindeki linkler vasıtasıyla erişilen web siteleri ve içerikleri hakkında Kehribar Sepeti olarak herhangi bir sorumluluğu bulunmaz ve bu sitelerin kullanımıyla doğabilecek zararlar, KULLANICI’ların kendi sorumluluğundadır. Kehribar Sepeti bu tür link verilen internet SİTE’lerine erişimi, kendi yazılı muvafakatine bağlayabileceği gibi, Kehribar Sepeti tarafından uygun görülmeyen linklere erişimi her zaman kesebilir.
4.2. Kehribar Sepeti, www.kehribarsepeti.com ’da mevcut olan bilgilerin doğruluk ve güncelliğini sürekli olarak kontrol etmektedir. Ancak gösterilen çabaya rağmen, www.kehribarsepeti.com  üzerindeki bilgiler fiili değişikliklerin gerisinde kalabilir. www.kehribarsepeti.com muhteviyatında yer alan materyal ve bilgiler www.kehribarsepeti.com ’a verildiği anda sunulmaktadır, ilgili hizmet veya bilginin güncel durumu ile www.kehribarsepeti.com ’da yer alan durumu arasında farklılık olabilir. www.kehribarsepeti.com ’da yer alan bilgilerin, güncelliği, doğruluğu, şartları, kalitesi, performansı, pazarlanabilirliği, belli bir amaca uygunluğu ve bunlarla sınırlı olmayan, bunlarla bağlantılı veya bağımsız diğer bilgi, hizmet veya ürünlere etkisi ile tamlığı hakkında herhangi bir sarih ya da zımni garanti verilmemekte ve taahhütte bulunulmamaktadır.
4.3. KULLANICI, www.kehribarsepeti.com ’daki, yüklenmeye (download) ve/veya paylaşıma müsait dosya, bilgi ve belgelerin, virüslerden, wormlardan, truva atlarından, dialer programlarından spam, spyware veya bunlar gibi diğer her türlü kötü ve zarar verme amaçlı kodlardan veya materyallerden arındırılamamış olabileceğini ve bu hususlarda www.kehribarsepeti.com un garanti vermediğini kabul etmektedir. Bu tip kötü ve zarar verme amaçlı programların, kodların veya materyallerin önlenmesi, veri giriş – çıkışlarının doğruluğu veya herhangi bir kayıp verinin geri kazanılması için gereken tüm yazılım ve donanım ihtiyaçlarını karşılamak, bakım ve güncellemelerini yapmak tamamen KULLANICI’nın sorumluluğundadır. Bu tür kötü amaçlı programlar, kodlar veya materyallerin sebep olabileceği, veri yanlışlıkları veya kayıplarından dolayı KULLANICI veya üçüncü kişilerin uğrayabileceği hiçbir zarardan Kehribar Sepeti sorumlu değildir.
4.4. Kehribar Sepeti, işbu www.kehribarsepeti.com ve www.kehribarsepeti.com uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, kampanya vs. bilgiler ve www.kehribarsepeti.com'u kullanma koşulları ile www.kehribarsepeti.com ’da sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, www.kehribarsepeti.com ’u ve içeriğini yeniden düzenleme, yayını durdurma ve/veya duraklatma hakkını saklı tutar. Değişiklikler, www.kehribarsepeti.com ’da yayınlanmalarıyla yürürlüğe girerler. www.kehribarsepeti.com ’un kullanımı ya da www.kehribarsepeti.com ’a giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir.
4.5. www.kehribarsepeti.com dâhilinde üçüncü kişiler tarafından sağlanan hizmetlerden ve yayınlanan içeriklerden dolayı Kehribar Sepeti, işbirliği içinde bulunduğu kurumların, Kehribar Sepeti çalışanlarının ve yöneticilerinin, Kehribar Sepeti yetkili satıcılarının sorumluluğu bulunmamaktadır. Herhangi bir üçüncü kişi tarafından sağlanan ve yayınlanan bilgilerin, içeriklerin, görsel ve işitsel imgelerin doğruluğu ve hukuka uygunluğunun taahhüdü bütünüyle bu eylemleri gerçekleştiren üçüncü kişilerin sorumluluğundadır. Kehribar Sepeti, üçüncü kişiler tarafından sağlanan hizmetlerin ve içeriklerin güvenliğini, doğruluğunu ve hukuka uygunluğunu taahhüt ve garanti etmemektedir.
4.6. www.kehribarsepeti.com ’u kullananlar, yalnızca hukuka uygun ve şahsi amaçlarla www.kehribarsepeti.com üzerinde işlem yapabilirler. KULLANICI’ların, www.kehribarsepeti.com dâhilinde yaptığı her işlem ve eylemdeki hukuki ve cezai sorumlulukları kendilerine aittir. Her KULLANICI, Kehribar Sepeti ve/veya başka bir üçüncü kişinin haklarına tecavüz teşkil edecek nitelikteki herhangi bir faaliyette bulunmayacağını taahhüt eder. KULLANICI’ların www.kehribarsepeti.com üzerindeki faaliyetleri nedeniyle üçüncü kişilerin uğradıkları veya uğrayabilecekleri zararlardan dolayı Kehribar Sepeti firması’nın doğrudan ve/veya dolaylı hiçbir sorumluluğu yoktur.
4.7. İşbu www.kehribarsepeti.com ’un sahibi Kehribar Sepeti işletmesidir. www.kehribarsepeti.com ’da bulunan bilgiler, yazılar, resimler, markalar, slogan ve diğer işaretler ile sair sınaî ve fikri mülkiyet haklarına ilişkin bilgilerin korunmasına yönelik programlarla, sayfa düzeni ve www.kehribarsepeti.com ’un sunumu Kehribar Sepeti işletmesinin izin ve lisans aldığı kuruluşların mülkiyetindedir. İşbu www.kehribarsepeti.com ’daki bilgilerin ya da www.kehribarsepeti.com sayfalarına ilişkin her tür veritabanı, web sitesi, software-code’ların html kodu ve diğer kodlar vs. ile www.kehribarsepeti.com içeriğinde bulunan ürünlerin, tasarımların, resimlerin, metinlerin, görsel, işitsel vesair imgelerin, video kliplerin, dosyaların, katalogların ve listelerin kısmen ya da tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, yayınlanması, online ya da diğer bir medya kullanılmak suretiyle gönderimi, dağıtımı, satılması yasaktır. KULLANICI, yukarıda sayılan ve bunlarla sınırlı olmayan www.kehribarsepeti.com yazılım, donanım ve içeriğini çoğaltmayacağını, kopyalamayacağını, dağıtmayacağını, işlemeyeceğini, gerek bu eylemleri ile gerekse de başka yollarla Kehribar Sepeti ile doğrudan ve/veya dolaylı olarak rekabete girmeyeceğini kabul ve taahhüt etmektedir. KULLANICI, Kehribar Sepeti hizmetlerini, Kehribar Sepeti bilgilerini ve Kehribar Sepeti işletmesine ait telif haklarına tâbi çalışmalarını yeniden satmak, işlemek, paylaşmak, dağıtmak, sergilemek veya başkasının Kehribar Sepeti işletmesinin hizmetlerine erişmesi veya kullanmasına izin vermek hakkına sahip değildir. Bu sayfadaki bilgilerin kısmen kopyalanması, basılması, işlenmesi, dağıtılması, çoğaltılması, sergilenmesi ancak ticari olmayan kişisel ihtiyaçlar için ve Kehribar Sepeti işletmesinin yazılı izni ile mümkündür.
4.8. Kehribar Sepeti, www.kehribarsepeti.com üzerinden KULLANICI’lar tarafından kendisine iletilen bilgileri “Gizlilik Politikası” ve “Kullanım Koşulları” hükümleri doğrultusunda kullanabilir. Bu bilgileri işleyebilir, bir veritabanı üzerinde tasnif edip muhafaza edebilir. Kehribar Sepeti aynı zamanda; KULLANICI’nın kimliği, adresi, elektronik posta adresi, telefon numarası, IP adresi, www.kehribarsepeti.com un hangi bölümlerini ziyaret ettiği, domain tipi, browser tipi, ziyaret tarihi, saati vs bilgileri de istatistiki değerlendirme, kampanyaların duyurusunu yapma ve kişiye yönelik hizmetler sunma gibi amaçlarla kullanabilir. KULLANICI’lara ait kişisel bilgiler, kanunla yetkili kılınan mercilerin talebi hariç olmak üzere gerçek ve tüzel üçüncü kişilere açıklanmayacaktır.


MADDE 5 – SORUMLULUĞUN SINIRLANDIRILMASI

Kehribar Sepeti, www.kehribarsepeti.com ’a erişilmesi, www.kehribarsepeti.com ’un ya da www.kehribarsepeti.com ’daki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan sorumlu değildir. Kehribar Sepeti, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez. Bu www.kehribarsepeti.com ’a ya da link verilen diğer web sitelerine erişilmesi ya da www.kehribarsepeti.com ’un kullanılması ile Kehribar Sepeti işletmesinin, kullanım/ziyaret sonucunda, doğabilecek her tür sorumluluktan, mahkeme ve diğer masraflar da dahil olmak üzere her tür zarar ve talep hakkından ayrı kılındığı kabul edilmektedir.


MADDE 6 – DEVİR Kehribar Sepeti, bu sözleşmeyi bildirimsiz olarak istediği zaman kısmen veya bütünüyle devredebilir. Ancak KULLANICI bu sözleşmeyi veya herhangi bir kısmını başka bir tarafa devredemez. Bu türden bir devir girişimi geçersizdir.


MADDE 7 – MÜCBİR SEBEPLER Hukuken mücbir sebep sayılan tüm durumlarda, Kehribar Sepeti işbu Kullanım Koşullarını geç ifa etmekten veya ifa etmemekten dolayı yükümlü değildir. Bu ve bunun gibi durumlar, Kehribar Sepeti açısından, gecikme veya ifa etmeme veya temerrüt addedilmeyecek veya bu durumlar için Kehribar Sepeti işletmesinin herhangi bir tazminat yükümlülüğü doğmayacaktır.


MADDE 8 – UYGULANACAK HUKUK VE YETKİ İşbu “Kullanım Koşulları” sebebiyle kaynaklanacak ihtilaflar Türk Hukukuna tabidir ve Kehribar Sepeti işletmesinin bulunduğu ilde yer alan Merkez Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir. Kehribar Sepeti işletmesi’nin, KULLANICI’nın bulunduğu ülkede dava açma hakkı saklıdır.


MADDE 9 – YÜRÜRLÜLÜK ve KABUL İşbu Kullanım Koşulları, Kehribar Sepeti tarafından www.kehribarsepeti.com  içeriğinde ilan edildiği tarihte yürürlük kazanır. KULLANICI’lar, işbu sözleşme hükümlerini www.kehribarsepeti.com ’u kullanmakla kabul etmiş olmaktadırlar. Kehribar Sepeti, dilediği zaman işbu sözleşme hükümlerinde değişikliğe gidebilir.

Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgiye Gizlilik ve Çerezler sayfalarımızdan ulaşabilirsiniz.